Voskoboinikovi koduklubi alistas Dmitrijevi leivaisa

Vladimir Voskoboinikov
Vladimir Voskoboinikov Foto: Toomas Huik

Venemaa jalgpalli esiliiga 3. voorus kohtusid omavahel Vladimir Voskoboinikovi koduklubi FK Himki ja Aleksandr Dmitrijevi leivaisa FC Ural.

Eestlaste tööandjate mõõduvõtt osutus üsnagi ühepoolseks, Himki läks 4. ja 8. minutil löödud väravatest poolajaks 2:0 juhtima ja leedu kodakondne Darius Miceika kasvatas teisel poolajal nende edu veelgi. Ural suutis viimastel minutitel küll ühe värava tagasi lüüa, kuid mängu lõppskooriks siiski 3:1 Himkile, vahendab Soccernet.ee.

Vladimir Voskoboinikov alustas Himki eest algkoosseisus ja mängis kaasa 69 minutit, teenides 4 minutit enne väljavahetamist kollase kaardi. Dmitrijev jälgis mängu käiku Urali meeskonna pingilt.