Stoke purustas poolfinaalis Boltoni

Stoke City mängijad võitu tähistamas.
Stoke City mängijad võitu tähistamas. Foto: SCANPIX

Maailma vanimas jalgpallisarjas, Inglismaa jalgpalli FA Cup’il liikus ülivõimsalt finaali Stoke City, kes purustas Wembley'l Bolton Wanderersi skooriga 5:0.

Mäng kuulus juba avaminuteist alates Stoke'ile ning Matthew Etherington viis nad 11. minutil juhtima. Järgmise kahekümne minutiga lisati veel kaks väravat, autoriteks Robert Huth ja Kenwyne Jones, vahendab Soccernet.ee.

Poolajal liikusid mõned Boltoni fännid juba Wembley väljapääsu suunas ning teisel poolajal järele jäänud Boltoni fännide tuju paremaks ei muutunud, sest Jonathan Waltersi kaks väravat andsid Stoke'ile 5:0 võidu.

Finaalis läheb Stoke 14. mail vastamisi Manchester Cityga.