Merili Luuk
Siim Luts
Siim Luts Foto: BOHEMIANS

Varem Eesti liigas koos madistanud jalgpallurite koostöö sujub ideaalselt – Siim Luts andis endise Sillamäe Kalevi ründajale Jevgeni Kabajevile väravasöödu, kui nende tööandja Praha Bohemians alistas Tšehhi meistriliigas 2:1 Ostrava Baniku.

Ostrava klubi läks kümnendas mänguvoorus 20. minutil Milan Baroši väravast juhtima, kuid Bohemians suutis 33. minutil Kabajevi väravast viigistada. Otsustav värav löödi 58. minutil, kui täpne oli Rudolf Reiter.

Äsja Eesti koondise eest Gibraltarile värava löönud Luts tegi Bohemiansi eest kaasa täismängu.

Bohemians tõusis võiduga 13 punktiga liigatabelis seitsmendale kohale. Liider Viktoria Plženil on üheksast voorust kogutud 27 punkti.