Aalesund kaotas tabeliliidrile

Enar Jääger

Eesti jalgpallikoondise kaitsja Enar Jäägeri ja ründaja Sander Posti koduklubi Aalesund kaotas Norra kõrgliigas tabeliliidrile Moldele 2:5.

Pape Pate Diouf viis Molde juba 11. minutil juhtima, kuid Aalesund suutis vaid kaks minutit hiljem viigistada. Avapoolaeg lõppes siiski Molde 2:1 eduseisuga, kirjutab Soccernet.ee.

Teisel poolajal lõi Diouf veel kolm väravat eestlaste klubile ning enam ei päästnud Aalesundi ka Demar Phillipsi realiseeritud penalti. Jääger tegi kaasa terve mängu, Post ei ole endiselt vigastusest paranenud ja koosseisu ei kuulunud.

Molde on tabeli eesotsas nüüd 15 mänguga teenitud 29 punktiga, Aalesundil on kirjas 14 kohtumist ja 23 punkti.