Zahovaiko tegi võiduka debüüdi

Vjatšeslav Zahovaiko
Vjatšeslav Zahovaiko Foto: Toomas Huik

Eesti koondise jalgpallur Vjatšeslav Zahovaiko alustas Ungari kõrgliigat võiduka debüüdiga, võites oma uue koduklubi Debreceniga Vasas Budapesti meeskonda 5:2.

Debrecen asus kohtumist kiirelt 2:0 juhtima. Teenitud penaltist oli skoor juba 3:0 ning teise poolaja alguses lisati kiirelt veel üks värav, seisuks 4:0. Budapest suutis mängu veel 4:2 peale viia, kuid Debreceni meeskond sahistas ka viienda värava ning mäng oligi 5:2 võidetud.

Zahovaiko sekkus mängu vahetusest 72. minutil. Debrecen on pärast suureskoorilist võitu liiga liider.

Võidukas oli ka Sander Puri uus koduklubi Papa Lombard, kes võitis võõral väljakul Jarmo Ahjupera endist koduklubi Upjesti 1:0.

Jarmo Ahjupera teeb oma koduklubi Gyori Etoga liiga avastardi täna, kui kohtutakse Budabest Honvedi meeskonnaga.