Dmitrijev ja Ural teenisid viigipunkti

Aleksandr Dmitrijev Eesti jalgpallikoondise treeningul.
Aleksandr Dmitrijev Eesti jalgpallikoondise treeningul. Foto: Toomas Huik

Aleksandr Dmitrijevi koduklubi FC Ural teenis Venemaa esiliiga 24. voorus punkti, kui võõrsil tehti 2:2 viik Kaliningradi Baltikaga, vahendab Soccernet.ee.

Ural läks kohtumises kahel korral juhtima - kõigepealt avas 9. minutil skoori Aleksandr Dantsev, kellele vastas Baltika poolelt 22. minutil tabamusega Dmitri Stotski. 89. minutil viis Oleg Šatov Urali uuesti juhtima, kuid lisaminutitel suutis Mihhail Popovi värav kodumeeskonnale viigipunkti päästa.

Mänguaega sai ka Aleksandr Dmitrijev, kes sekkus vahetusest 87. mänguminutil.

20 meeskonna seas hoiab Ural kuuendat kohta, olles 24 mänguga kogunud 40 punkti.