Joel Lindpere kohtumises FC Dallase vastu.
Joel Lindpere kohtumises FC Dallase vastu. Foto: SCANPIX

USA jalgpallimeistrivõistlustel alistas Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls play-off’i esimeses ringis 2:0 FC Dallase.

Ühe võiduni peetava seeria ainsas mängus sai tabamuse kirja ka Joel Lindpere, kes viis matši 61. minutil Red Bullsi juhtima. Võitjate teise tabamuse autor oli Thierry Henry.

Play-off’i teises ringis (veerandfinaalis – toim.) läheb Red Bulls vastamisi David Beckhami ja Robbie Keane’i tööandja Los Angeles Galaxy’ga. Avakohtumine peetakse 30. oktoobril Red Bullsi koduväljakul ning korduskohtumine on kavas 3. novembril.