Real Madrid purustas Sevilla

Real Madrid-Sevilla mängus sai näha tõelist väravatesadu.
Real Madrid-Sevilla mängus sai näha tõelist väravatesadu. Foto: Angel Fernandez/AP

Hispaania kõrgliiga 17. voorus näitas head minekut Real Madrid, purustades võõrsil Sevilla koguni 6:2.

Vaatamata sellele, et Sevilla valdas heitluse alguses palli, suutis juhtima minna ikkagi Real, kes toetus kiirrünnakutele, kirjutab Soccernet.ee.

Juba kümnendal minutil leidis Angel Di Maria suurepärase sööduga Cristiano Ronaldo, kellel palli Javi Varase selja taha lükkamisega probleeme ei tekkinud.

37. minutil hakkas Real tõsisemalt paugutama, kui esmalt Jose Callejon Di Maria heale söödule varba vahele pani ja nahkkera raamide vahele lükkas. Möödus vaid neli minutit, kui Ronaldo pea 30 meetri peale Karim Benzemalt söödu sai, kust portugallane mänguvahendi südamerahus ristnurka virutas ja seisuks 3:0 tegi.