Tatjana Mannima sai mainekal maratonil teise koha

Tatjana Mannima
Tatjana Mannima Foto: Toomas Huik / Postimees

Tatjana Mannima saavutas eile Tšehhis toimunud FIS Marathon Cupi sarja kuuluval Jizerska Padesatka 50 km pikkusel klassikatehnikas sõidetud suusamaratonil naiste arvestuses teise koha.

Esikoha saavutas norralanna Sara Svendsen (aeg 2.42.19,7), kellele Mannima kaotas 19,2 sekundiga. Kolmandaks tuli rootslanna Jenny Hansson.

Esikuuikusse mahtusid veel itaallannad Stephanie Santer, Antonella Confortola Wyatt ning norralanna Laila Kveli.

Meeste konkurentsis võitis kodupubliku ees sõitnud Stansilav Rezac, kes edestas rootslast Jimmie Johanssoni ja norralast Jörgen Auklandi.