Londoni Arsenal sai koduliigas juba seitsmenda kaotuse

Robin van Persie väravast Arsenalile täna võiduks ei piisanud.
Robin van Persie väravast Arsenalile täna võiduks ei piisanud. Foto: SCANPIX

Londoni Arsenali kehv hooaeg koduliigas sai järgmise peatüki. Võõrsil mindi küll Swansea City vastu väga kiirelt juhtima, ent lõpuks tuli pealinlastel platsilt kaotajana lahkuda.

Uskumatus hoos olev Robin van Persie viis juba 5. minutil oma hooaja 17. liigaväravaga Arsenali 1:0 juhtima, kuid kümmekond minutit hiljem Scott Sinclair viigistas penaltist. Eelnevalt oli Aaron Ramset teinud vea Nathan Dyeri vastu.

Tunni möödudes juhtis juba kodumeeskond, kui Dyer ise palli Wojcech Szczesny selja taha saatis. Arsenalil oli vastus siiski kiirelt võtta, kümmekond minutit hiljem Theo Walcott viigistas. 2:2 jõudis tablool olla kõigest 45 sekundit, kui Danny Graham Swansea lõplikult 3:2 ette viis.

Swansea tõusis võiduga tabelis 10. kohale, Arsenal jätkab viiendana.

Päeva teises kohtumises alistas Newcastle United Leon Besti väravast 1:0 Queens Park Rangersi.