Arsenal alistas lisaminutite väravast Liverpooli

Robin van Persie (vasakul).
Robin van Persie (vasakul). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste tänases keskses kohtumises alistas Londoni Arsenal võõral väljakul 2:1 Liverpooli.

Liverpool asus kohtumist 23. minutil juhtima, kui oma värava sai kirja Arsenali kaitsja Laurent Koscielny. Esimene poolaeg lõppes aga viigliselt, kuna 31. minutil oli täpne Robin van Persie. Van Persie tõusis ka Arsenali kangelaseks, kui ta vormistas kohtumise lõppskoori matši teisel lisaminutil.

Van Persie on Inglismaa kõrgliigas sel hooajal löönud nüüd juba 25 väravat.

Arsenal hoiab nüüd turniiritabelis 49 punktiga neljandat kohta. Liider on Manchester City 63 punktiga, teine on Manchester United 61ga ja kolmas Tottenham 53ga. Nimetatud kolmikul on Arsenalist üks kohtumine vähem peetud.

Viies on Londoni Chelsea 46 silmaga, kuues Newcastle United 43ga ja seitsmes Liverpool 39ga.