El Salvadori – Eesti kohtumise teine värav jäi siiski Piiroja nimele

Raio Piiroja (nr. 4) Eesti koondise särgis.
Raio Piiroja (nr. 4) Eesti koondise särgis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise 2:0 võidumängus El Salvadori üle oli mõnda aega lahtine, kas eestlaste teine tabamus läheb Raio Piiroja või Gert Kamsi nimele.

Mäletatavasti pääses Piiroja kohtumise 85. minutil väravaesiselt peaga löögile ning pall lendas seejärel vastu Kamsi selga, kust mänguvahend leidis edasi tee väravasse.

«Täna saime kätte El Salvadori ja Eesti kohtumise ametliku protokolli koopia ja seal oli värava autoriks märgitud Piiroja. Selles küsimuses loeb kohtuniku otsus ja sel korral jäi tema otsuse kohaselt värava autoriks Piiroja,» sõnas Eesti Jalgpalli Liidu infojuht Mihkel Uiboleht Postimehele.

Piiroja on nüüd Eesti koondise ridades pidanud 109 kohtumist ning saanud selle ajaga kirja ka üheksa väravat.

Eesti 2:0 võidumängus lõi avavärava Ragnar Klavan, kes oli täpne matši 71. minutil.