Kalju alistas liidrikohta jaganud Kalevi

Nõmme Kalju mängijad (mustas).
Nõmme Kalju mängijad (mustas). Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel alistas Nõmme Kalju täna Sportland Arenal toimunud kohtumises 3:1 tabelis seni FC Floraga liidrikohta jaganud Tallinna Kalevi.

Võitjate poolel oli kahel korral täpne Jüri Jevdokimov (24. minutil penaltist ja 56. minutil) ning korra Kristen Viikmäe (29. minut). Kalevi ainsa tabamuse autoriks oli Kassim Aidara 63. minutil.

Võidupunktid teenis tabelisse ka FC Viljandi, kes alistas tänu Ott Ottise 20. minuti väravale Paide linnameeskonna. Sillamäe Kalev ja Tallinna Levadia leppisid Sillamäel 0:0 viiki.

Õhtuses kohtumises alistas Flora 4:0 Tartu Tammeka ning kerkis turniiritabelis ainuliidriks.

Turniiritabel: 1. FC Flora 10 (punkti)/4 (mängu), 2. Tallinna Kalev 7/4, 3. Tallinna Levadia 6/4, 4. Nõmme Kalju 4/2, 5. FC Viljandi 3/3, 6. Paide linnameeskond 3/3, 7. Sillamäe Kalev 2/3, 8. Tartu Tammeka 1/3, 9. Narva Trans 1/2, 10. FC Kuressaare 0/1.