Juventus tõusis Itaalias liidriks

Fabio Quagliarella
Fabio Quagliarella Foto: SCANPIX

Eile õhtul toimunud jalgpalli Itaalia liiga kohtumises võitis Torino Juventus võõrsil Palermot 2:0 ning tõusis liigas esimesele positsioonile. Varasem liidermeeskond Milan kaotas Fiorentinale 1:2.

Juventuse poolelt olid täpsed Leonardo Bonucci, kes suunas nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse mängu 56. minutil, ning Fabio Quagliarella, kes keerutas palli tagumisse nurka 69. minutil.

Teises eile õhtul toimunud mängus oli Lazio koduväljakul parem Napolist 3:1.

Juventusel on liigatabeli tipus nüüd ühepunktiline edu teisel kohal paikneva Milani ees. Kolmandal kohal olev  Lazio kaotab Milanile omakorda kümne puinktiga.