Tottenham kaotas kodus Norwichile

Jermain Defoe väravast Tottenhamile ei piisanud
Jermain Defoe väravast Tottenhamile ei piisanud Foto: GLYN KIRK/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai täna üllatuskaotuse Tottenham Hotspuri meeskond, kes jäi kodus 1:2 alla Norwich Cityle. Samal ajal alistas nende lähirivaal Newcastle 2:0 Boltoni.

Tottenham jäi 13. minutil Anthony Pilkingtoni väravast kaotusseisu. Hiljem Jermain Defoe viigistas, kuid teisel poolajal oli Norwichi eest täpne Elliott Bennett ning rohkem väravaid ei löödud.

Tottenhami halba vormi kasutas ära Newcastle United, kes võttis järjestikkuse võidu , kui täpsed olid Hatem Ben Arfa ja Papiss Cisse. Viimane liitus Newcasteli meeskonnaga sellel talvel ning lõi täna oma kümnenda värava Inglise kõrgliigas.

Tottenham ja Newcastle United on liigas võrdsete punktide juures vastavalt neljandal ja viiendal kohal. Lähim jälitaja Chelsea peab oma selle vooru kohtumise täna õhtul Fulhami vastu.