Borussia alistas Bayerni ja tegi suure sammu tiitli poole

Robert Lewandowski lõi Dortmundi Borussia võiduvärava.
Robert Lewandowski lõi Dortmundi Borussia võiduvärava. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli meistriliigas tegi suure sammu tiitlikaitsmise poole Dortmundi Borussia, kes sai koduväljakul 1:0 jagu lähimast konkurendist Müncheni Bayernist.

Kohtumise ainsa värava lõi 77. minutil Robert Lewandowski. Viis minutit enne lõpuvilet oli Arjen Robbenil võimalus enda teenitud penaltist mäng viigistada, kuid hollandlase löögi püüdis Borussia väravavaht Roman Weidenfeller. Tulistel lõpuminutitel jõudis Robben veel mõnelt meetrilt üle lüüa ja Lewandowski väljaku teises otsas palli latti saata, kuid mänguseis enam ei muutunud.

Bayern jääb nüüd Borussiast liigatabelis maha kuue punktiga, kui mängida on veel neli vooru. Kolmandat kohta hoiab Schalke 04, kes kaotas täna võõrsil koguni 1:4 Nürnbergile.