Düsseldorf astus sammu Saksamaa kõrgliiga suunas

Düsseldorfi ründaja Sascha Rösler (punases) karikamängus Dortmundi Borussia vastu. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli Bundesliga esimeses üleminekumängus alistas teises ešelonis 3. koha saanud Fortuna Düsseldorf võõrsil 2:1 Berliini Hertha.

Bundesliga hooaja 16. kohaga lõpetanud Hertha asus 19. minutil Roman Hubniki väravast juhtima, kuid teisel poolajal suutis Thomas Bröker viigistada ning lõppseis tuli 71. minutil Adrian Ramose omaväravast, vahendab ERR Sport.

1933. aastal Saksamaa meistriks kroonitud Düsseldorfi meeskond on pärast Bundesligast väljalangemist 1997. aastal elanud üle väga raskeid aegu, mis päädis neljandasse liigasse kukkumisega 2002. aastal.

Bundesligast kukkusid tänavu välja Köln ja Kaiserslautern, keda tuleval hooajal asendavad Grether Fürth ja Frankfurdi Eintracht.