Kevin Garnett (paremal) viskamas üle LeBron Jamese käte.
Kevin Garnett (paremal) viskamas üle LeBron Jamese käte. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA võitis Boston läinud ööl võõral väljakul Miami meeskonda 94:90 ja on ühe võidu kaugusel finaali jõudmisest.

Miami võitis küll poolaja 59:50, kuid kolmanda veerandi lõpus tegi Boston 15:1 ja pääses juhtima. Neljanda veerandi alguses oli kodumeeskonnal korraks taas 6-punktiline edu, kuid mängu lõpus õnnestus külalistel enda paremus maksma panna ja tähtis võit võtta.

Bostoni parim oli vanameister Kevin Garnett 26 punkti ja 11 lauapalliga. Miami parim oli LeBron James, kelle arvele jäi 30 silma.

Vigastuspausilt naasis ka Chris Bosh, kes mängis 14 minutit ja viskas üheksa punkti.