Levadia alistas põhimõttelises vastasseisus Flora

Tallinna Levadia meeskond
Tallinna Levadia meeskond Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel alistas Tallinna Levadia tänases põnevuskohtumises võõrsil 1:0 tiitlikaitsja FC Flora.

Kohtumise ainsa värava lõi 70. minutil Rimo Hunt, kui väravaesises saginas oli tema meheks, kes nahkkera võrku saatis.

Matši lisaminutitel üritas Flora veel suurte jõududega rünnata ja nurgalöökide ajal tuli karistusalasse ka väravavaht Mihkel Aksalu, kes sai ka kohtlikult löögile. Siiski jäi 70. minuti värav kohtumise ainsaks ja Levadia kirjutas tabelisse kolm punkti.

Võidu sai kirja ka Narva Trans, kes alistas koduväljakul 5:1 Tallinna Kalevi. Tartu Tammeka ja FC Viljandi viigistasid 1:1 ning Sillamäe Kalev ja FC Kuressaare mängisid 0:0 viiki. Õhtuses kohtumises lähevad vastamisi Nõmme Kalju ja Paide linnameeskond.

Levadia kerkis praegu 37 punktiga tabeliliidriks. Floral ja Kaljul on kirjas 34 silma, kuid Floral on Kaljust kaks kohtumist rohkem peetud. Neljas on Sillamäe Kalev 20 punktiga.