Poola treener lahkus pärast väljalangemist ametist

Poola jalgpallikoondise peatreener Franciszek Smuda.
Poola jalgpallikoondise peatreener Franciszek Smuda. Foto: SCANPIX

Pärast eileõhtust valusat 0:1 kaotust Tšehhile EMil teatas Poola jalgpallikoondise peatreener Franciszek Smuda, et paneb ameti maha.

Enne mängu teadsid poolakad, et neid viib edasi ainult võit. Esimesel poolajal suutsid nad oma vastased küll surve alla panna, kuid hoopis külalismeeskond lõi teisel poolajal mängu ainsa värava ning tagas sellega koha veerandfinaalis.

Sky Sports vahendab Smuda sõnu: «See on kindlasti minu aja lõpp koondise eesotsas. Minu leping lõppes selle turniiriga. Aitäh kõigile.»

«Andsime endast parima. Kahjuks tegime palju valesööte. Teisel poolajal pidime pidevalt võitlema, et palli tagasi saada.»

Smuda asus peatreeneri toolile 2009. aastal.