Manchester City teise värava löönud Yaya Toure
Manchester City teise värava löönud Yaya Toure Foto: SCANPIX

Möödunud hooajal Inglismaa jalgpalli kõrgliiga võitnud Manchester City on uue  hooaja eel hoogu sisse saamas. Kui esimestest peetud mängudest City võite võtta ei suutnud, siis täna Pekingis peetud mängus suudeti alistada liigarivaal Londoni Arsenali seisuga 2:0.

Manchesteri klubi viis 41. minutil juhtima Argentiina koondises mängiva Pablo Zabaleta värav. Vaid kolm minutit hiljem duubeldas City eduseisu Yaya Toure.Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ning mäng lõppeski seisul 2:0.

Mõlema meeskonna koosseisus oli nimekaid puudujaid, kuid City poolelt mängisid näiteks Carlos Tevez, Sergio Agüero ja Vincent Kompany. Arsenali poolelt tegid nimekamatest mängijatest kaasa Thomas Vermaelen, Theo Walcott ja Gervinho.

Endistest Arsenali mängijatest osales City poolelt ainult ainult Kolo Toure.

Vaata videot mängu parimatest hetkedest siit.