Pärnu KK kaotas kodusaalis Rakvere Tarvale

Rakvere Tarva meeskond peatreener Andres Sõbra juhtnööre kuulamas.
Rakvere Tarva meeskond peatreener Andres Sõbra juhtnööre kuulamas. Foto: Meelis Meilbaum

Eesti meeste korvpalliliigas kohtusid täna Pärnu KK ja Rakvere Tarvas, võidu teenis skooriga 91:73 Tarvas.

Tarvas oli avaveerandi järel juhtimas 23:22, poolajaks oli seis 53:42. Kolmanda veerandaja järel oli tablool seis Tarva poolt vaadatuna 70:63, lõppseisuks vormistas Rakvere meeskond skoori 91:73.

Võitjate parimana viskas 29 punkti Brandis Raley-Ross, 23 silma ja 11 laupalli lisas Juris Umbraško. Pärnu suurimaks korvikütiks oli 25 silmaga panustanud Sandis Silavs.

Teises tänases meistriliiga mängus võitis Valga Maks&Moorits 92:72 Audentese SG/Noortekoondist.