U19 jalgpallinaiskond kaotas Soomele 0:11

Jalgpall (Pilt on illustreeriv)
Jalgpall (Pilt on illustreeriv) Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Bulgaarias jätkuval naiste U19 jalgpalli EM-valikturniiril kohtus Eesti teises voorus Soomega ja kaotas seekord 0:11. Eesti eelmine vastane Hispaania alistas Bulgaaria 7:0.

Poolaja 5:0 võitnud Soome eest tegi kübaratriki Adelina Engman, Emilia Iskanius, Riikka Ketoja ja Juliette Kemppi lisasid kumbki kaks ning Nora Heroum ja Emma Koivisto ühe värava. Seejuures jäi Eesti esimesel poolajal vähemusse, kui 40. minutil eemaldati mängust Liis Lepik, vahendab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehekülg.

Pärast kahte vooru on Hispaanial ja Soomel 6 punkti, Eesti ja Bulgaaria punktiarve on aga avamata.