Üllatus Ühisliigas: seni löömatu Žalgiris kaotas Riia VEFile

Žalgiris sai hooaja esimese kaotuse.
Žalgiris sai hooaja esimese kaotuse. Foto: SCANPIX

Kaunase Žalgiris pidi sel hooajal esmakordselt kaotusekibedust tunnistama, kui Ühisliigas jäädi Riia VEFile alla 72:77.

VEF oli veel kolmanda veerandi lõpus kahepunktilises kaotusseisus, kuid lasi siis leedulastel visata viimase kümne minutiga vaid kaheksa punkti.  Riia klubi parim oli 17 punkti toonud Donatas Savackas, Žalgirise eest kogus Ksystof Lavrinovic 18 silma.

Žalgiris, kes oli enne tänast võitnud nii kõik neli mängu Ühisliigas kui ka viis mängu Euroliigas, juhib siiski 4 võidu ja 1 kaotusega endiselt oma alagruppi. Sama tulemus on tabelis Moskva CSKA-l. VEF on kolme võidu ja kahe kaotusega kolmas.