Vassiljev ja Amkar pidid tabeli viimase vastu leppima viigiga

Konstantin Vassiljev (tagaplaanil) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (tagaplaanil) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkari kesine seeria Venemaa kõrgliigas jätkus, kui nad ei suutnud liigatabeli viimase meeskonna Saranski Mordovia vastu enamat 1:1 viigist, vahendab soccernet.ee.

Amkar asus võõral väljakul juba 9. minutil Moldova ründaja Igor Picusceaci kaunist kauglöögist juhtima. Edu ei püsinud aga lõpuni, sest Kirill Pantšenko viigistas seisu 85. minutil.

Vassiljev kuulus Amkari põhikoosseisu ning vahetati välja kümme minutit enne viigiväravat. Isiklikku statistikasse jäid kirja kaks pealelööki, millest üks lendas ka värava peale.

Viiest viimasest mängust vaid ühe punkti kogunud Amkar jätkab liigatabelis 16 klubi konkurentsis 12. kohal, olles teeninud 18 mänguga kokku 19 punkti.