Klavani koduklubi viigistas tabeli tippmeeskonnaga

FC Augsburgi keskkaitsja Ragnar Klavan (paremal).
FC Augsburgi keskkaitsja Ragnar Klavan (paremal). Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis tabelisse ühe punkti juurde Ragnar Klavani tööandja FC Augsburg, kes viigistas koduväljakul 1:1 tabelis viiendal kohal oleva Mainz 05’ga.

Mainz asus kohtumist 43. minutil Adam Szalai tabamusest juhtima, kuid juba esimese poolaja esimesel lisaminutil jäi Mainz vähemusse, kuna ründaja Shawn Parker teenis punase kaardi.

Augsburg suutis kaotusseisust väljuda, kui Sascha Mölders sai tabamuse kirja 57. minutil. Siiski ei suudetud arvulist ülekaalu võiduks vormistada.

Klavan tegi Augsburgi ridades traditsiooniliselt kaasa terve kohtumise.

Turniiritabelis on Augsburg 15 punktiga eelviimasel ehk 17. kohal. Üle-eelviimane on Hoffenheim 16ga ja viimane Greuther Fürth 12 silmaga. Liider on Müncheni Bayern 54ga.