3:0: Kalev/Cramo surus emotsionaalses mängus taas Tartu Rocki põlvili

Korvpalli Eesti meistriliiga finaalseeria kolmandas mängus kohtusid täna Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rock. Oma kolmanda võidu võttis Kalev, kes on nüüd kuldmedalitest vaid ühe võidu kaugusel.

Tänase kohtumise lõppseisuks jäi 58:67. Rocki kodusaalis peetud emotsionaalses matšis jagus põnevust kõigile, sest Rock läks küll kohe alguses juhtima, ent veerandaja lõpuks oli eduseis peaaegu maha mängitud. Teisel veerandajal tegid head tööd Kalevi leegionärid ning poolajale mindi seisul 26:37.

Külaliste taktikepi all jätkus mäng ka teisel poolajal ning Rock sattus veelgi raskemasse olukorda, kui saalist saadeti minema Justin Ingram. Kodupubliku marulisel toel prooviti mängu tagasi saada, aga mängu lõpp kuulus taas külalistele ja nii võttis Kalev võõras saalis üheksapunktilise võidu.

Eesti meistrivõistluste finaalseeria võib lõppeda juba reedel, kui neljas kohtumine peetakse Tartus.

Tartu Rock - Kalev/Cramo 58:67

Rock: Kristo Saage 15 p, Vallo Allingu 14 p, Justin Ingram 7 p, Valmo Kriisa 6 p.

Kalev: Frank Elegar 18 p + 12 lp, Gary Wilkinson 17 p + 10 lp, Tanel Sokk 9 p, Tyshawn Abbott 8 p.