Boston võitis maratonlahingu ja on Stanley karikafinaalist võidu kaugusel

Boston Bruinsi mängijad pärast Patrice Bergeroni võiduväravat
Boston Bruinsi mängijad pärast Patrice Bergeroni võiduväravat Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL jõudis Stanley karikafinaalist ühe võidu kaugusele Boston Bruinsi meeskond, kes võitis kodujääl 2:1 Pittsburghi Penguinsi ja asus seeriat juba 3:0 juhtima.

Avakolmandiku teisel minutil läks Boston David Krejci väravast juhtima, kuid teise perioodi keskel Chris Kunitz viigistas.

Seejärel läks järgmise väravani aega rohkem kui 56 minutit. Alles teise lisaaja 16. minutil oli täpne Patrice Bergeron, kes tõi Bostonile võidu.

Teises konverentsi finaalis juhib Chicago Blackhawks 2:1 Los Angeles Kingsi vastu.