FC Flora teenis koduliigas võidulisa

Sander Post.
Sander Post. Foto: Andres Haabu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases ainsas kohtumises alistas FC Flora Sportland Arenal toimunud kohtumises 2:0 FC Infoneti.

Flora asus matši juhtima 2. minutil, kui värava sai kirja Karol Mets. 52. minutil vormistas kohtumise lõppseisu Sander Post.

16. vooru ülejäänud kohtumised peetakse homme ja siis on vastamisi Nõmme Kalju – Sillamäe Kalev, Narva Trans – FC Levadia, Paide linnameeskond – FC Kuressaare, Tallinna Kalev – Tartu Tammeka.

Tabeliseis: 1. FC Levadia 37 punkti/15 mängu, 2. FC Flora 34/16, 3. Nõmme Kalju 34/15, 4. Sillamäe Kalev 25/14, 5. Paide linnameeskond 18/13, 6. FC Infonet 16/16, 7. Narva Trans 14/15, 8. Tallinna Kalev 14/15, 9. Tartu Tammeka 11/12, 10. FC Kuressaare 4/13.