Nõmme Kalju võttis Kuressaare vastu kindla võidu

Nõmme Kalju meeskond.
Nõmme Kalju meeskond. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpalli meistriliiga 26. vooru viimases mängus oli tiitlikaitsja Nõmme Kalju 4:0 parem FC Kuressaare meeskonnast.

Avapoolajal Janar Toometi väravast juba kaheksandal minutil juhtima asunud Kalju mäng esimesel kolmveerandtunnil oli küllaltki mannetu ja Kuresaarel oli palju ruumi mängimiseks, ent teisel poolajal olukord muutus, vahendas Soccernet.ee.

Ken Kallaste lõi 54. minutil seisuks 2:0 ning seejärel virutas kaks tabamust ka Vladimir Voskoboinikov, kindlustades sellega võõrustajatele saarlaste üle kindlad kolm punkti.

Pärast 26. vooru on tabelit juhtimas FC Levadia, kellel on koos 61 punkti. Kalju on 56 punktiga teisel kohal ja 51 punkti kogunud Sillamäe kolmandal positsioonil.