Hamilton: Webber võib tänavuse hooaja järel karjääri lõpetada

Lewis Hamilton

FOTO: AP / Scanpix

Endine vormel-1 maailmameister Lewis Hamilton esines avaldusega, et tema arvates võib tänavune hooaeg Red Bulli piloodile Mark Webberile jääda viimaseks aastaks MM-sarjas.

2008. aastal MM-tiitli võitnud Hamilton on korduvalt öelnud, et tema arvates on Webberi ja tema meeskonnakaaslase Sebastian Vetteli autod sel aastal kõige kiiremad ning nüüd arutles ta, et tänavu on Webberil võimalik võita ihaldatud MM-tiitel ja seejärel saab ta tippspordist taanduda, vahendab The Age.

«Ma ei tea, kui kaua ta kavatseb vormel-1 MM-sarja jääda, aga mulle tundub, et tänavu on selline aasta, kus ta tahab esikohal lõpetada ja siis võib-olla spordiga lõpparve teha,» arutles Hamilton. «Tal on suurepärane võimalus hooaja lõpuks kõrgeimal poodiumiastmel seista, mind ei üllataks, kui ta kaaluks karjääri lõpetamist.»

33-aastase Webberi mänedžer Ann Neal lükkas aga seesugused jutud kohe ümber. «Ta oleks esimene, kes ütleks, et pole just oma karjääri algfaasis, aga sellest hoolimata soovib ta jätkata nii kaua kui võimalik,» selgitas Neal. «Kui talle pakutakse ka järgmiseks aastaks kohta vormeliroolis, võtab ta selle kindlasti vastu.»

Tagasi üles