Eesti käsipalli noortekoondis kaotas Montenegrole

Käsipall.
Käsipall. Foto: Liis Treimann

Eesti kuni 18-aastaste noormeeste käsipallikoondis osaleb Serbias, Vrnjacka Banjas, 2014. aasta U18 Euroopa meistrivõistluste valikmängudel käsipallis. Alagrupis mängivad lisaks Eestile veel Serbia, Montenegro ja Slovakkia. Edasi finaalturniirile pääseb ainult parim.

Esimesel mängupäeval kohtusid omavahel Serbia ja Slovakkia, mängu võitis Serbia 27:20, poolaeg 18:7. Tänase päeva teises mängus olid vastamisi Montenegro ja Eesti, mängu võitis Montenegro 35:33, poolajale mindi Eesti eduseisus 17:14.

Montenegro – Eesti 35:33 (14:17)

Eesti koondise väravaiskajad: Karl Roosna 8, Andris Celmins 6, Tarmo Salundi 6, Karl Toom 4, Carl-Eric Uibo 3, Enrico Anton 2, Risto Kiil 2, Martin Adamson 1, Ingmar Kasuk 1.

Serbia – Slovakkia 27:20 (18:7)

11.01.14 16:00 (mängu alguse kellaajad on kohaliku aja järgi) Slovakkia- Montenegro

11.01.14 18:00 Eesti – Serbia

12.01.14 10:30 Slovakkia- Eesti

12.01.14 12:30 Serbia – Montenegro