Eestlased said Miami MK-etapil 11. ja 17, koha

Mariel Gregor
Lauri Väinsalu.
Lauri Väinsalu. Foto: Ott Kallas

USAs Miamis peetud ISAF Maailma karikaetapil sai Lauri Väinsalu Finnil 11. koha ja Karl-Martin Rammo Laser Standardil 17. koha.

Eilsel võistluspäeval valitses taas tuulevaikus ja võistlejad pidid vee peal starte pikalt ootama. Korralikku tuult ei tulnudki ning seega ei saadud sõite pidada üheski klassis. Täna õhtul jätkavad võistlust Miami MK medalitele esikümnesse kvalifitseerunud purjetajad.

Finnil võistelnud Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool) tegi regati alguses väga häid sõite, kuid üleeilne ebaõnnestunud võistluspäev jättis ta napilt medalisõidu ukse taha ja ta lõpetas regati 11. kohaga.

Finni medalisõitu läheb liidrina austraallane Oliver Tweddell.

Karl-Martin Rammo (ROPK/Tallinna Jahtklubi) lõpetas Laser klassis regati 17. kohaga.

Laser Standardil juhib enne medalisõitu horvaat Tonci Stipanovic.