Ojamaa sai Legia eest kirja hooaja esimese mängu

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Varssavi Legia Facebooki leht

Varssavi Legia jalgpalliklubi ja Eesti koondise paremäär Henrik Ojamaa tegi Poola kõrgliiga kolmandas voorus oma hooaja avaetteaste, kuuludes põhikoosseisu ja teenides 56 mänguminutit, vahendab soccernet.ee.

Legia tegi 56. minutil 0:1 kaotusseisus olles korraga ära kõik oma kolm vahetust, korjates platsilt ära teiste seas Ojamaa. Lõpuks teenis Zabrze Gorniku vastu mänginud Legia 1:1 viigi, punktid poolitas Marek Saganowski 65. minuti värav.

Tiitlikaitsja Legia on saanud kolme vooruga ühe võidu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Kolmapäeval on Ojamaa koduklubil kavas UEFA Meistrite Liiga kolmanda eelringi korduskohtumine Glasgow Celticuga, poolakad võitsid avamängu 4:1.