Küti põhjustatud penalti maksis kätte

Kert Kütt
Kert Kütt Foto: Margus Ansu

Soome jalgpalli esiliigas mängiva väravavahi Kert Küti koduklubi Kotka Työväen Palloilijat kaotas 1:2 Mikk Reintami endisele koduklubile JJK Jyväskylä.

JJK läks kohtumist 18. minutil juhtima, kui täpne oli Mikko Manninen. KTP seis läks 61. minutil veelgi raskemaks, kuna Kütt tõmbas karistusalas maha Antto Hilska, kes realiseeris kohtuniku määratud penalti. Tuleb mainida, et eestlasest väravavahile näidati Hilska vastu tehtud vea eest kollast kaarti, vahendas Soccernet.ee.

Kuigi 12 minutit enne lõppu suutis Joni Mäkelä ühe tagasi lüüa, polnud KTP enamaks suuteline. Kuigi Kotka klubi täna kaotas, on nad endiselt Ykköneni liidrid. 23 mänguga on kogutud 49 punkti ning järgmist võistkonda edastatakse seitsme silmaga.