Moskva CSKA alistas Euroliigas tiitlikaitsja

Moskva CSKA ja Tel Avivi Maccabi kohtumine.
Moskva CSKA ja Tel Avivi Maccabi kohtumine. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peetakse täna kuus kohtumist ja õhtu esimestes mängudes alistas Moskva CSKA koduväljakul tiitlikaitsja Tel Avivi Maccabi, Klaipeda Neptunas sai kodus napi võidu Belgradi Crvena Zvezda üle.

CSKA võitis avaveerandi 21:19, poolajaks oldi juhtimas 48:41. Võimsa kolmanda veerandaja järel oli Moskva meeskonna edu juba 26 punkti, kui tablool säras seis 80:54, viimase veerandaja järel sai CSKA kirja 99:80 võidu. Moskva klubi parimana viskas Sonny Weems 18 punkti, Maccabi meeskonna suurimaks korvikütiks oli samuti 18 punkti visanud Brian Randle.

Neptunas alistas omakorda 83:81 Belgradi Crvena Zvezda. Leedu klubi eest viskas Deividas Gailius 19 punkti, Belgradi klubi suurimaks korvikütiks oli 23 punktiga Marcus Williams.