Arsenal sai kodus kindla võidu

Arsenali mängijad rõõmustamas.
Arsenali mängijad rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga tänaõhtuses viimases mängus võitis Arsenal kindlalt 4:1 Newcastle Unitedit.

Arsenal sai kodus mängu juhtima 15. minutil, kui täpne oli Oliver Giroud. 54. mänguminutil tõi Cazorla tabloole seisu 2:0 ja neli minutit hiljem lõi Giroud oma teise värava. 63. minutil lõi Newcastle'i ainukese värava Ayoze Perez, lõppskoori 4:1 vormistas 88. minutil Cazorla, kes realiseeris penalti.

Tänase mängupäeva järel on liidriks 39 punktiga Chelsea, ManCity on teisel kohal. Ühe mängu vähem pidanud Manchester United on kolmandal kohal. Arsenal on liigatabelis kuues, Newcastle seitsmes.