Tarvas alustas Balti liigat kaotusega

Andres Sõber.
Andres Sõber. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas kaotas Balti liiga II divisjoni B-alagrupi esimeses kohtumises võõrsil Leedu klubile Juventusele 67:82.

Mäng kaotati suuresti tänu kehvale teisele veerandajale, mille Juventus võitis 22:7. Teise veerandaja lõpust kuni kolmanda veerandaja keskpaigani tegi Juventus koguni 17:0 spurdi ja kuigi Tarvas üritas viimasel veerandajal vahet vähendada, see siiski ei õnnestunud.

Tarva resultatiivseim oli täna Kristo Saage 18 punktiga, Viljar Veski lisas 15 silma ja võttis 11 lauapalli.

Mängu käik:

I veerandaeg:

Tarvas jäi 0:5 kaotusseisu, ent läks siis 7:5 juhtima. Esimest veerandaega mängida veel seitse minutit.

III veerandaeg:

Juventus on alates teise veerandaja lõpust teinud 12:0 spurdi ja juhib 42:30. Mängida 8.41

Tarvas pole endiselt ühtegi punkti saanud, Juventus juhib 47:30. Mängida kaheksa minutit

Mängida 5.40, Juventus juhib 57:40

Mängida 2.20, Juventus juhib 63:49

Kolmas veerandaeg läbi, Juventus juhib 67:50