Klavani koduklubi nukker seeria sai jätku

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan (paremal).
Ragnar Klavan (paremal). Foto: AP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg sai Saksamaa Bundesligas kaotuse, kui kodus jäädi 0:2 alla 33 aastase vaheaja järel Bundesligasse tõusnud Darmstadtile.

Augsburg on viimasest neljast mängust teeninud vaid ühe punkti ja üheksast mängust saadud viie punktiga ollakse 18 meeskonna hulgas endiselt 16. kohal.

Darmstadti väravad lõid 7. minutil Sandro Wagner ja 29. minutil Peter Niemeyer. Klavan tegi Augsburgi poolel kaasa tavapärased 90 minutit.

Bundesliga tabelijuhina jätkab üheksast mängust üheksa võitu kogunud Müncheni Bayern, kes alistas täna võõrsil 1:0 Bremeni Werderi. Bayerni ainsa värava lõi 23. minutil Thomas Müller.