Eesti laskesuusatamise segateatenelik sai noorte taliolümpiamängudel viimase koha

Laura Kalam
Eesti koondislased
Eesti koondislased Foto: EOK

Lillehammeri noorte taliolümpiamängude viimasel võistluspäeval oli Eesti koondisest rajal laskesuusatamise segateatenelik. Võistkond koosseisus Robert Heldna, Mart Všivtsev, Anneliis Viilukas ja Hanna Moor said 17. ehk viimase koha.

Võistluse võitis Norra nelik, kellele eestlased kaotasid 12 minutit 22,5 sekundit. Hõbeda võitsid sakslased ja pronksile sõitsid itaallased.

II noorte taliolümpiamängudel Lillehammeris osales Eestist kokku 17 noort sportlast. Omaealiste tippkonkurentsis jõudsid kohtadeni esikümnes laskesuusataja Robert Helda (5. koht ja 9. koht), curlingu mängija Jarl Guštšin (5.- 8. koht) ja iluuisupaar Viktorija Semenjuk ja Artur Gruzdev (2x10. koht).