Tšiili alistas Kolumbia ja kohtub finaalis Argentinaga

Tšiili ja Kolumbia mäng.
Tšiili ja Kolumbia mäng. Foto: SCANPIX

Arturo Vidalita mänginud Tšiili jalgpallikoondis suutis Kolumbia üle kaheväravalise paremusega maksma panna ning pääses sellega Copa America finaali.

Mäng algas Tšiili jaoks suurepäraselt, kui juba 11. minutiks suudeti saavutada 2:0 edu. Seejärel tõmbas Tsiili end oma väljakupoolele kokku ning asus kaitsma, lastes samal ajal Kolumbial samuti palliga enesekindlust koguda, vahendas Soccernet.ee.

Poolajaks oli mäng aga kaheks tunniks peatatud kohtumise toimumiskohaks olnud Chicagos aset leidnud tormi tõttu. Märja väljakuga kohanesid aga paremini just tšiillased, kelle eest tegi superpartii ka väravavaht Claudio Bravo.

Finaalis kohtub juba pühapäeval Tšiili ei kellegi muu, kui Lionel Messi ning Argentinaga.