Tartu korvpallurite jõudemonstratsioon Tallinnas

Marko Riis (paremal) üritab takistada üleplatsimehena 26 punkti visanud Vallo Allingut. Foto: Priit Simson

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond alistas Eesti meistrivõistlustel võõral väljakul igipõlise rivaali BC Kalev/Cramo 81:71 (44:36).

Rock dikteeris tempot algusest lõpuni ja kuigi võõrustajad jõudsid viimasel veerandil kuue punkti kaugusele, ei suutnud Kalev murrangut tuua.

Eesti liiga 20 vooru järel on Rockil 19, teisel kohal asuval Kalevil aga 17 võitu.

Kalev: Tamm 21, Toome 13, Duningan 10, Arbet 7, Keerles, Dorbek 6, Orula 3, Sokk, Riis 2, Kitsing 1.

Rock: Allingu 26, Eziukwu 19, Tsintsadze 9, Doronin, Paade 8, Sokk 7, Eichfuss, Veideman 2

10:16

Rock on jätkuvalt kuue punktiga juhtimas, esimese veerandaja lõpuni jääb nüüd 3 minutit ja 47 sekundit