Rakvere oma kodus Tartut finaali ei lubanud

VÕRKPALL. Eesti meeste võrkpalli meistrivõistluste poolfinaalis Tartu ja Rakvere vahel eile veel finalisti ei selgunud, sest neljanda mängu võitis oma kodusaalis Rakvere. Nüüd tuleb mõlemal meeskonnal kõik mängu panna otsustavas viiendas poolfinaalmängus.

Enne eilset kohtumist seerias 1:2 taga olnud rakverelased alustasid oma kodusaalis hästi ja said kohe esimese geimi alguses tartlastel eest minema. Kuigi korra jõudsid Bigbanki mehed geimi keskel kaotusseisuni 9:10 ja ka geimi lõpus püsiti kahe punkti kaugusel, oli Rakvere aktiivsem ja võitis avavaatuse 25:23.