Kisub põnevaks: Nashville Predators viigistas NHLi finaalseeria

Siim Kaasik
Nashville - Pittsburgh Penguins
Nashville - Pittsburgh Penguins Foto: Christopher Hanewinckel/USA Today Sports

Jäähokiliiga NHLi finaalis viigistas Nashville Predators seeria üldseisu 2:2 peale, kui alistas möödunud ööl Pittsburgh Penguinsi 4:1.

Nashville läks mängu rootslase Calle Järnkroki väravast avakolmandikul juhtima, kuid minuti pärast viigistas Pittsburghi suurim staar Sidney Crosby seisu 1:1 peale.

Teisel perioodi alguses viis Frederick Gaudreau taaskord Nashville’i ette ning kümmekond minutit hiljem säras tablool juba 3:1 eduseis, kui värava viskas Viktor Arvidsson. Viimase naela lõi Pittsburghi kirstu 22-aastane Filip Forsberg, kes oli täpne mängu viimasel kolmandikul.

Nashville tegi mängu jooksul 26 pealeviset, Pittsburgh 24 pealviset.

Nashville on Stanley Cupi play-offides näidanud kodujääl väga head vormi, olles võitnud kümnest mängust üheksa.

Finaalseeria viies mäng toimub ööl vastu reedet.