Tartu korvpallimeeskond võttis Tallinna Kalevi vastu revanši

Kris Ilves
Tartu korvpallimeeskonna peatreener Priit Vene.
Tartu korvpallimeeskonna peatreener Priit Vene. Foto: Sille Annuk / Tartu Postimees

Korvpalli Balti liigas maitses võidurõõmu Tartu korvpallimeeskond, kes alistas koduväljakul Tallinna Kalev/TLÜ 86:67.

11 päeva tagasi Eesti meistrivõistlustel Tallinna Kalevi kaheksapunktilist paremust tunnistama pidanud Tartu võitis avapoolaja 44:31. Külalised said rõõmustada vaid kolmanda veerandaja võiduga (23:22), Tartu otsustas mängu saatuse neljanda veerandaja alguses.

Võitjate resultatiivseim oli 22 punkti ja 10 lauapalliga Steven Cook. Teda toetas 17 silmaga Kirstjan Kitsing, 15 punkti lisas Carl Engström. Kaotajate parim skooritegija oli Djordje Dzeletovic, kelle arvele kogunes 21 punkti, Bamba Fall hiilgas 14 lauapalliga.

Tartu teenis ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu, Tallinna Kalev on noppinud kaks võitu ja kaks kaotust.