Sergio Ramos.
Sergio Ramos. Foto: MAXIM SHEMETOV/REUTERS

Järgmisel suvel maailmameistrivõistlusi võõrustav Venemaa jalgpallikoondis mängis koduväljakul 3:3 viiki Hispaaniaga.

Külalised asusid matši kahe väravaga juhtima, kui skoori tegid kaitsjad Jordi Alba ja Sergio Ramos, kuid puhkepausile mindi 2:1 eduseisus, sest mõned minutid enne poolajavilet oli täpne Fjodor Smolov.

51. minutil viigistas mänguseis Aleksei Mirantšuk, kuid kõigest kaks minutit taastas hispaanlaste eduseisu Ramos, kes realiseeris teise 11 meetri karistuslöögi. Venelased võitlesid välja viigilise tulemuse – 70. minutil vormistas lõppseisu Smolov.