Järelvaadatav: Pärnu kaotas ootamatult lätlaste vastu punkti

Võrkpalli Balti liigas oli tõsine tööpäev liidril Pärnul - kodusaalis kulus Limbaži alistamiseks viis geimi.

Senisest 10 mängust oli Pärnu teeninud üheksa võitu, külalised Põhja-Lätist olid kaheksa kaotuse kõrvale kirja saanud aga vaid ühe võidu. Seega võis eeldada pärnakatele lihtsat tööpäeva.

Tegelikkus osutus aga teistsuguseks - Pärnu võitis küll avageimi kindlalt 25:19, kuid kaotas järgmised kaks 21:25 ja 21:25. Neljandas geimis olid näiliselt taas juhtohjad kodumeeskonna käes, kuid viiepunktiline edu mängiti maha ning külalised läksid 22:21 juhtimagi. Lõpuks 28 punkti toonud Edvinas Vaškelise juhtimisel tulid pärnakad aga mängu tagasi, võitsid neljanda geimi lõpuks 25:23 ning viienda juba mängeldes 15:5.

Homme kohtuvad Postimehe ja Kanal 12 otseülekandes Saaremaa ja Tartu võrkpalliklubid. Otseülekanne algab 18.55.