Kris Ilves
Kristaps Porzingis.
Kristaps Porzingis. Foto: Mary Altaffer/AP

Kristaps Porzingise tööandja New York Knicks tunnistas läinud ööl korvpalliliigas NBA Milwaukee Bucksi 103:83 paremust. Lätlase mäng lõppes varakult.

Porzingise pealtpanek viis koduväljakul mänginud Knicksi teise veerandaja alguses ühe punktiga juhtima, kuid lätlane maandus sedavõrd õnnetult Bucksi tähtmängija Giannis Antetokounmpo jalale.

Grimassides Porzingis haaras koheselt vasaku jala põlvest ning ei suutnud enam mängu jätkata. Uuringud tuvastasid, et põlveside oli rebenenud.

Porzingis on sel hooajal varemgi vigastustega kimpus olnud, kui talle on muret valmistanud põlv ja hüppeliiges. Kokku on lätlane jätnud vahele seitse kohtumist.

Porzingis jõudis enne vigastada saamist viibida väljakul 11 minutit ja 24 sekundit. Selle ajaga viskas lätlane 10 punkti ja noppis 2 resultatiivset söötu. Üleplatsimeheks kerkis Antetokounpo 23 punkti ja 11 lauapalliga.