Henri Anier lõi Soomes kaks väravat

Hindrek Pärg
Eesti koondise ründaja Henri Anier.
Eesti koondise ründaja Henri Anier. Foto: Gertrud Alatare/

Eesti koondise ründaja Henri Anier tegi Soome kariksarjas suurepärase partii, kui lõi koduklubi Lahti 4:2 võidumängus kaks väravat.

Lahti võõrustas alagrupifaasi kolmandas kohtumises uueks hooajaks Soome esiliigasse langenud JJK-d ning põhikoosseisus alustanud Anier viis juba 8. minutil oma klubi ette, vahendab Soccernet.ee. 36. minutil viigistasid külalised seisu, ent 41. minutil lõi Anier 2:1.

Teisel poolajal jõudis JJK viigiväravani ning kui Eesti ründaja 78. minutil puhkama sai, oligi tablool 2:2. Lahti tegi aga lõpuspurdi ning 88. ning 90+4. väravatest sai Anieri klubi 4:2 võidu.

Oma alagrupis on Lahti kolmest mängust kogutud seitsme punktiga hetkel esikohal.