Ivanov alustas 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri võidukalt

Vladimir Ivanov

Möödunud nädalal Kasahstanis paarismängus finaali jõudnud Vladimir Ivanov (ATP 649.) osaleb sel nädalal Moskvas 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril.

Avakohtumises oli Ivanov vastamisi 27-aastase venelase Dmitri Surtšenkoga (ATP 1173.), kes pääses põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni. Tund ja 17 minutit kestnud kohtumise võitis Ivanov 6:4, 6:2, kirjutab Tennis.ee.

Tasavägist mängu jagus seitsmenda geimini, siis aga loovutas Ivanov 13 punktist vastasele kõigest ühe ja võitis seti. Teises setis asus Ivanov kohe murdega juhtima ja kui seisul 2:4 tegi Surtšenko oma pallingul neli topeltviga, oli mäng otsustatud.

Teise ringi vastaseks tuleb venelaste Denis Matsukevitši (ATP 800.) ja Vladimir Korolevi (ATP 1150.) vahelise kohtumise võitja.