Ivanov alustas 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri võidukalt

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Möödunud nädalal Kasahstanis paarismängus finaali jõudnud Vladimir Ivanov (ATP 649.) osaleb sel nädalal Moskvas 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril.

Avakohtumises oli Ivanov vastamisi 27-aastase venelase Dmitri Surtšenkoga (ATP 1173.), kes pääses põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni. Tund ja 17 minutit kestnud kohtumise võitis Ivanov 6:4, 6:2, kirjutab Tennis.ee.

Tasavägist mängu jagus seitsmenda geimini, siis aga loovutas Ivanov 13 punktist vastasele kõigest ühe ja võitis seti. Teises setis asus Ivanov kohe murdega juhtima ja kui seisul 2:4 tegi Surtšenko oma pallingul neli topeltviga, oli mäng otsustatud.

Teise ringi vastaseks tuleb venelaste Denis Matsukevitši (ATP 800.) ja Vladimir Korolevi (ATP 1150.) vahelise kohtumise võitja.